KONST / Litografier / Färglitografi 16773534
nr 1677 3534
Färglitografi
Jonas Petter Lundquist. Signerad, numrerad 22/290. Färglitografi, bildmått: 50x36 cm, yttermått inklusive ram: 69x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:20:56